Tak, knížka už je pokřtěná a teď může pomáhat… K sehnání bude u všech knihkupců.
Bližší info na stránkách Mamma HELP: https://www.mammahelp.cz/krest-nasi-knizky-o-mamince-ktera-si-ostrihala-vlasky/
nebo zde: https://www.vecerni-praha.cz/kniha-lenky-pelankove-o-mamince-ktera-si-ostrihala-vlasky/

Slavnostní křest nové knihy s autogramiádou se koná ve čtvrtek 13. února 2020 od 16 hodin v Paláci knih Luxor (Václavské náměstí 41, Praha 1). Jste vítáni.

Už ji mám u sebe! Dva týdny před jejím slavnostním uvedením do knižního světa…
Tato knížka pro nejmenší (kterou doplňují mé ilustrace) je svázána s projektem Mamma HELP „Říct to dětem“, který pomáhá ženám s rakovinou prsu mluvit s dětmi o této nemoci.

Přeji vám spolu s Lístečkovým kvartetem kouzelné Vánoce a harmonicky vyladěný rok 2020.

PF20

Malá ochutnávka z toho, co se teď chystá…  Víc zatím neprozradím. : -)

Chtěli byste vidět výsledky tvůrčí práce čtrnácti výtvarníků, kteří se čtyři roky po sobě vydávali do severní Itálie zachycovat místní krásy? Pak se určitě přijeďte podívat na Kladno.

Kdy: 8. 10. – 22. 11. 2019
Kde: Central Kladno, Modrá galerie

Výstava pak nejspíš poputuje do dalších družebních obcí, kam byli vysídleni severoitalští obyvatelé během první světové války. (Příbram, Blatná, Buštěhrad, Doksy, Rudná, Lodenice, …)

Italský plenér

Koncem srpna jsme se skupinkou malířů absolvovali již čtvrtý ročník plenéru v severní Itálii. Setkali jsme se opět s velmi vřelým přijetím a péčí zitalské strany. Týdenní práce byla zakončena výstavou v místní bibliotece  v San Felice. Postupně sem obrázky dodám…  Ciao

Akvarel sice malován už na jaře, ale i teď to tam bude mít svou romanci. Kostel je krásný zvenku i uvnitř. Jste-li zvědaví na nejmladší hudební talenty z různých zemí, přijeďte v neděli 18. srpna do Úhonic (okres Praha-západ).

Učebnice Společnost 4, ke které jsem před rokem vytvářela ilustrace, už vyšla!  Pro bližší info můžete kliknout na stránku nakladatelství FRAUS: sem.